Avşa Adası Koy ve Plajları

Avşa Adası Plaj ve Koyları 1

Avşa Adasının 4 yanı denizle çevrilidir . Ada çevresinde 25 adet ufaklı büyüklü koy ve plaj bulunmaktadır . Bu koy ve plajların bir çoğunda yeme-içme ihtiyaçları için günlük tesisler bulunmaktadır . Avşa Plajı : Adanın en popüler plajı, Avşa iskelesinin sağı ve solundan oluşan 2 park arasında ki plajdır. Temel Motel 2 Avşa Plajına bir kaç adım uzaklıkta bulunmaktadır.Avşa Adası Plaj ve Koyları 1

Değirmenardı Plajı : Adanın popüler plajlarından bir diğeridir. Temel Motel 1 in içinde bulunduğu plaj daha sakin olması nedeniyle Avşa Plajından daha çok öne çıkmaktadır.

Avşa Adası Plaj ve Koyları 1

Çınar Koyu Plajı ve Altınkum Plajı adanın en ünlü plajlarıdır. 2 plajda da turistik günübirlik tesis bulunmaktadır.

Avşa Adasının diğer koy ve plajları :

Mavi Koy, Beyazsaray Koyu, Karadut Koyu, Tavşanlı Plajı, Atanaş Plajı, Kamburtarla Plajı, Kumtur Plajı, Sandıklı Koyu, Kocaağaç Koyu, Aterina Koyu, Büyük Liman Plajı, Sarp Yamaç Koyu, Kavakiçi Koyu, Kunduz Suyu, Kavaleros Koyu, Ali Dede Koyu, Küçük Koy, Heydeler Koyu, Çilekdere Koyu, Çiftlik Koyu, Marmara Burnu, Çamlık Koyudur.

Avşa Adası Plaj ve Koyları 1

Temel Motel 1 ve Temel Motel 2 resmi internet sitesidir. İzinsiz kopyalanamaz. Sitemize link vermeden başka sitelerde bu bilgiler yayınlanamaz.

2018 Tasarım Avşa Adası Otelleri